training

Ako som si uvedomila, nedokazem sa cudzim ludom pozerat do oci dlhsie ako sekundu. Ked na sebe citim pohlad niekoho cudzieho okamzite klopim oci/ alebo odvraciam zrak. Preto som mapovanie na letny seemester ponala ako zakladny bod celeho vyskumu s pohladmi – trening. Skusala som si natrenovat pozeranie do oci osobam mne najblizsim. Prichadzam k zisteniu, ze aj napriek tomu, ze ma konkretny ludia poznaju, vacsinou som ja ten clovek, ktory pohlad odvrati.

Co sa vizualizacie tyka, planujem to urobit ako kombinacie fotografii a casovych kriviek zobrazenych do grafu. Pri kazdej osobe skusim spracovat minimalne 5 casov.

About gabriela zigova

Gabriela Zigova is an artist based in London and Bratislava. She holds a MA in Intermedia and multimedia at the Academy of Fine Arts and Design. Gabriela Zigova’s uses photography, performance, site specific and interactive installation or combination of those to explore social situations in relation to culture and political events. She took part in exhibitions in Bratislava, Budapest, Prague, London, Birmingham, Berlin, Quebec City or Montreal.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s